Sudüşen Şelalesi Dere Yürüyüşü – 28 Ağustos Pazar

Bu hafta sonu bir dere yürüyüşü yapacağız. Bu kez rotamız Yalova Termal taraflarında. 4-5 saat sürecek dere kenarı ve dere içi yürüyüşten sonra Sudüşen Şelalesine ulaşacağız.

Belden bağlamalı küçük bir sırt çantası, bilekli tabanı olabildiğince yumuşak ve kaymaz bot. Bisiklet kaskı hatta baret bile olsa yanınıza kask mutlaka alın.

Yürüyüş kıyafeti olarak ıslanınca sizi rahatsız etmeyecek şeyler kullanmalısınız, kot, pamuklu eşoman ağırlaşacağı için pek önerilmez, unutmayın suya gireceksiniz.

Yürüyüş bitiminde aracımız bizi bekliyor olacağı için kuru kıyafetlerinize kavuşma şansınız olacak, bu nedenle yedeklerinizi getirmelisiniz, elbette tercihen birde havlu

Dere yürüyüşüne katılmak istemeyenler için bölgede keyifle vakit geçirecek alanlar mevcut. Hatta bizden önce arabayla şelaleye gidip orada da vakit geçirebilirler.sudüşen şelalesi

Kahvaltı evden getirdiğimiz malzemelerle feribotta

Araç bilgileri: 28 Ağustos Pazar
07:00 Incirli E5 otobüs durağı
07:15 Mecidiyeköy Teknosa
07:30 Kadıköy Evlendirme Karafırın

Ulaşım + Rehberlik + Tursab masrafları 15 kişi ve üzerinde olursak 85 TL

Etkinliğe kesin katılım için etkinlik ücretini aşağıdaki İBAN numarasına göndermelisiniz.

Adem Gül adına Garanti Bankası Bağlarbaşı Şubesi
İban TR75 0006 2000 4220 0006 6340 01

İletişim için bilgi@gezginlerkulubu.org adresine yazabilirsiniz.
Telefonla 0534 728 49 38

Etkinliklerimizi A Sınıfı 5910 belge numaralı seyahat acentası Extway işbirliği ve güvencesiyle yapmaktayız.

D2 belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü deneyimli kaptanlarla yola çıkmaktayız.

Doğa rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikası olan deneyimli ve profesyonel dağcılardır.

NOT 1: Kalp-Şeker ve Yüksek Tansiyon gibi kronik hastalıkları olan varsa etkinlik öncesi mutlaka bilgi vermeliler.

NOT 2: Bizimle tanışmak ve daha uzun süreli etkinliklerde bir arada olmak isteyenleri günübirlik etkinliklerimizde görmeyi çok isteriz.

NOT 3: Dönüş yolunda trafik durumuna göre güzergah seçiminde değişiklik olabilir, metrobüs veya metroya geçmeniz istenebilir. Özellikle Anadolu yakasından Avrupa’ya dönüşlerde trafik tabelalarında köprü Çamlıca’dan itibaren kapalı görünüyorsa aracımızın son durağı Kadıköy Evlendirme önü, metrobüs ilk duraklarıdır.

Başka bir not daha:) Eğer etkinlik öncesinde ücreti bankaya havale/eft yapamadıysanız ve etkinlik sabahı HERHANGİ bir nedenle katılamadıysanız, etkinlik ücretinin tamamı sizden talep edilecektir. Zira sizin koltuğunuz gelmediğiniz için boş kalmış oluyor ve gelmeyi sizden daha fazla isteyen başka birilerine yer yok diyoruz.

Etkinliğe katılım için lütfen formu doldurunuz…

[contact-form-7 id=”50704″ title=”Etkinlik Katılım Formu”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.