Kızderbent – Keramet Köyü Geçişi Doğa Yürüyüşü ve Açık Termal Havuz Keyfi (20 Mart-Pazar)

Lütfen etkinlik detaylarını sonuna kadar okuyunuz!!!

Patika ve traktör yollarında 4 – 5 saat sürecek kolay-orta zorlukta harika bir doğa yürüyüşü ve ardından yorgunluğumuzu 37 derece sıcak suda atacağımız bir etkinlik. Yürüyüşün bir bölümüne geldiğimizde Iznik Gölü’nü kuş bakışı izleme şansı olacak.

kızderbent

Kahvaltı Eskihisar – Topçular feribotunda evden getirdiğimiz malzemelerle
Öğlen yemeği hazırladığımız sandviç tarzı yiyeceklerle doğada…
Akşam yemeği için birlikte karar veririz ama Köfteci Yusuf’un köfteleri fena değil diyorlardı:)

Yürümek istemeyenler hem Kızderbent ve hem de Keramet köyü civarında kısa yürüyüşler yapabilir, köy kahvelerinde tavla oynayabilir veya sıcak su keyfini abartabilirler:)

kızderbent

Kaplıcaya girmeyi düşünen arkadaşların yanlarında terlik, havlu getirmeleri gerekiyor. Diğer yedeklerle birlikte bunlar otobüsümüzde bırakılabilir.

Kalp, tansiyon, şeker gibi kronik hastalığı olmayan herkes rahatlıkla parkuru tamamlayabilir, baton, varsa bilekli bot yoksa da sağlam tabanlı bir spor ayakkabı ve küçük bir sırt çantası tavsiye ediyorum.

keramet_köyü_kaplica_havuz

Fiyat: 17 kişi ve üzerinde olursak Ulaşım + Rehberlik + Seyahat Sigortası 75 TL

2 kişilik %50 indirimli öğrenci (Lise düzeyine kadar) kontenjanımız elbette bu etkinlik için de geçerli:)

Kaplıcaya girmek isteyen arkadaşlar muhtemel 4-5 lira ilave bir giriş ücreti ödeyecektir. Mütevazi bir tesistir, muhtemel sezon başı olduğu için şuan en temiz ve tenha dönemleridir.

Etkinliğe kesin katılım için 18 Mart 2016 Cuma akşam saatlerine kadar etkinlik ücretini ya da en az yarısını aşağıdaki İBAN numarasına göndermelisiniz.

Serdar Kılıç adına Garanti İban TR78 0006 2000 2360 0006 6310 94

İletişim: Tursab listesi için TC kimlik numaralarınızı, araca bineceğiniz durağı ve iletişim için telefon numaranızı bilgi@gezginlerkulubu.org adresine iletin lütfen.

Telefon numaramız: 0534 7284938

Acenta ve Rehberler: Etkinliklerimizi A sınıfı seyahat acentası, Tursab belge numarası 5910 olan Extway Turizm kapsamında yapıyoruz, D2 belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkıyoruz.

Rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılardır. Rehberlerimiz koşullara göre, rotalarda ve seyahat planlarında değişiklikler yapabilirler.

Rehber: Deniz Kartal

Etkinlik Koordinatörü: Sibel Çağlar

Araç hareket yerleri : 20 Mart 2016 Pazar
İncirli E5 Otobüs Durağı 07:00
Mecidiyeköy Teknosa : 07:20
Kadıköy Evlendirme Karşısı Karafırın: 07:45
Göztepe Köprüsü: 07:55

E5 boyunca devam edip Eskihisar’dan feribota bineceğiz, dilediğiniz duraktan araca dahil olabilirsiniz.

Duraklara en az 5 dakika erken gelirseniz (gelmelisiniz:)) doğada geçireceğimiz zaman artacaktır.

Sabahları uyanma sıkıntısı yaşayanlar için uyandırma servisimiz bulunmaktadır. Ciddiyim:))

NOT 1: Kalp-Şeker ve Yüksek Tansiyon gibi kronik hastalıkları olan varsa etkinlik öncesi mutlaka bilgi vermeliler.

NOT 2: Bizimle tanışmak ve daha uzun süreli etkinliklerde bir arada olmak isteyenleri günübirlik etkinliklerimizde görmeyi çok
isteriz.

NOT 3: Dönüş yolunda trafik durumuna göre güzergah seçiminde değişiklik olabilir, metrobüs veya metroya geçmeniz istenebilir. Özellikle Anadolu yakasından Avrupa’ya dönüşlerde trafik tabelalarında köprü Çamlıca’dan itibaren kapalı görünüyorsa aracımızın son durağı Kadıköy Evlendirme önü, metrobüs ilk duraklarıdır.

Başka bir not daha:) Eğer etkinlik öncesinde (Cuma’ya kadar) ücreti bankaya havale/eft yapamadıysanız ve etkinlik sabahı HERHANGİ bir nedenle katılamadıysanız, etkinlik ücretinin tamamı sizden talep edilecektir. Zira sizin koltuğunuz gelmediğiniz için boş kalmış oluyor ve gelmeyi sizden daha fazla isteyen başka birilerine yer yok diyoruz.

Etkinliğimize katılmak için: [contact-form-7 id=”50704″ title=”Etkinlik Katılım Formu”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.