Çiğdem Yaylası Doğa Yürüyüşü – 16 Nisan Cumartesi

Lütfen etkinlik detaylarını sonuna kadar okuyunuz!!!

Türkiye’nin en güzel 10 yaylası arasında gösterilen harika bir coğrafya, tam da baharın tüm renkleri ve elbette Çiğdemler açmışken orada olacağız:)çiğdem_yaylası1

Elmacık Dağı’nda ve 1500 m. yükseklikte olan Çiğdem Yaylası’na Hendek ve Karadere köylerinden insanlar yaylacılık yapmak için gelmişler. Yaylaya çıkana kadar ise geçilen yollarda ise manzara tam anlamıyla nefes kesici.

Orman yolları ve patikalarda 4-5 saat sürecek bir doğa yürüyüşü yapacağız, yürümek istemeyenler araçla yaylaya ulaşıp bölgede keyifli bir gün geçirebilirler, elbette finalde yaylada yayılıp zaman geçirmeye ve belki mangal keyfi yapmaya vaktimiz olacaktır…
çiğdem_yaylası3
TEM’den çıktıktan sonra takip ettiğimiz araç yolu da çok keyifli, derin vadiler ve çok şirin köyler içinden geçip bölgeye ulaşıyoruz.

Kalp, tansiyon, şeker gibi kronik hastalığı olmayan herkes rahatlıkla parkuru tamamlayabilir, baton, varsa bilekli bot yoksa da sağlam tabanlı bir spor ayakkabı ve küçük bir sırt çantası tavsiye ediyorum.çiğdem_yaylası4

Fiyat: 17 kişi ve üzerinde olursak Ulaşım + Rehberlik + Seyahat Sigortası 80 TL

2 kişilik %50 indirimli öğrenci (Lise düzeyine kadar) kontenjanımız elbette bu etkinlik için de geçerli:)

Etkinliğe kesin katılım için 15 Nisan 2016 Cuma akşam saatlerine kadar etkinlik ücretini ya da en az yarısını aşağıdaki İBAN numarasına göndermelisiniz.

Serdar Kılıç adına Garanti İban TR78 0006 2000 2360 0006 6310 94

İletişim: Tursab listesi için TC kimlik numaralarınızı, araca bineceğiniz durağı ve iletişim için telefon numaranızı bilgi@gezginlerkulubu.org adresine iletin lütfen.

Telefon numaramız: 0534 7284938

REHBER: DENİZ KARTAL

ETKİNLİK KOORDİNATÖRÜ: SİBEL ÇAĞLAR

Acenta ve Rehberler:
Etkinliklerimizi A sınıfı seyahat acentası, Tursab belge numarası 5910 olan Extway Turizm kapsamında yapıyoruz, D2 belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkıyoruz.

Rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılardır. Rehberlerimiz koşullara göre, rotalarda ve seyahat planlarında değişiklikler yapabilirler.

Etkinliğimizi facebook üzerinden görüntülemek için: https://www.facebook.com/events/534205070100445/

Araç hareket yerleri : 16 Nisan 2016 Cumartesi

İncirli E5 Otobüs Durağı 07:00
Mecidiyeköy Teknosa : 07:20
Kadıköy Evlendirme Karşısı Karafırın: 07:45
Göztepe Köprüsü: 07:55

Duraklara en az 5 dakika erken gelirseniz (gelmelisiniz:)) doğada geçireceğimiz zaman artacaktır.

NOT 1: Kalp-Şeker ve Yüksek Tansiyon gibi kronik hastalıkları olan varsa etkinlik öncesi mutlaka bilgi vermeliler.

NOT 2: Bizimle tanışmak ve daha uzun süreli etkinliklerde bir arada olmak isteyenleri günübirlik etkinliklerimizde görmeyi çok
isteriz.

NOT 3: Dönüş yolunda trafik durumuna göre güzergah seçiminde değişiklik olabilir, metrobüs veya metroya geçmeniz istenebilir. Özellikle Anadolu yakasından Avrupa’ya dönüşlerde trafik tabelalarında köprü Çamlıca’dan itibaren kapalı görünüyorsa aracımızın son durağı Kadıköy Evlendirme önü, metrobüs ilk duraklarıdır.

Başka bir not daha:) Eğer etkinlik öncesinde (Cuma’ya kadar) ücreti bankaya havale/eft yapamadıysanız ve etkinlik sabahı HERHANGİ bir nedenle katılamadıysanız, etkinlik ücretinin tamamı sizden talep edilecektir. Zira sizin koltuğunuz gelmediğiniz için boş kalmış oluyor ve gelmeyi sizden daha fazla isteyen başka birilerine yer yok diyoruz.

Etkinliğimize katılmak ve diğer sorularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurup bize iletiniz. Görüşmek üzere…

[contact-form-7 id=”50704″ title=”Etkinlik Katılım Formu”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.