Babaköy – Kerpe Doğa Yürüyüşü ve Mangal Keyfi (27 Mart 2016 Pazar)

Lütfen etkinlik detaylarını sonuna kadar okuyunuz!!!

İzmit Kandıra – Kerpe arasında yer alan oldukça şirin bir köy olan Babaköy içinden başlayacak yürüyüşümüz. Patika ve traktör yollarında 4 – 5 saat sürecek kolay – orta zorlukta harika bir doğa yürüyüşü ve ardından Kerpe yakınlarında keyifli bir koyda denize sıfır mangal. Siz her ihtimale karşı deniz kıyafetleri ve havlu da bulundurun:)

babaköy

Kahvaltı uygun bir mola yerinde evden getirdiğimiz malzemelerle, öğlen yemeği hazırladığımız sandviç tarzı yiyeceklerle doğada…
Akşam yemeği mangal keyfi:)

kerpe
Mangal yapacağımız yer

Yürümek istemeyenler köy içinden başlayan yürüyüşümüze bir süre eşlik edebilir ve sonrasında aracımızla Kerpe’ye gidip orada vakit geçirdikten sonra mangal yapacağımız yere ulaşabilirler.

Baton, varsa bilekli bot yoksa da sağlam tabanlı bir spor ayakkabı ve küçük bir sırt çantası tavsiye ediyorum. Yürüyüş sonrası için arabada bırakabileceğiniz kuru ve temiz yedekleriniz olmalı.

babaköy

Fiyat: 17 kişi ve üzerinde olursak Ulaşım + Rehberlik + Seyahat Sigortası 75 TL

2 kişilik %50 indirimli öğrenci (Lise düzeyine kadar) kontenjanımız elbette bu etkinlik için de geçerli:)

Etkinliği facebookta incelemek için: https://www.facebook.com/events/1707567529494525/

Etkinliğe kesin katılım için 25 Mart 2016 Cuma akşam saatlerine kadar etkinlik ücretini ya da en az yarısını aşağıdaki İBAN numarasına göndermelisiniz.

Serdar Kılıç adına Garanti İban TR78 0006 2000 2360 0006 6310 94

İletişim:
Tursab listesi için TC kimlik numaralarınızı, araca bineceğiniz durağı ve iletişim için telefon numaranızı bilgi@gezginlerkulubu.org adresine iletin lütfen.

Telefon numaramız: 0534 7284938

Rehber: Deniz Kartal

kerpe

Acenta ve Rehberler:
Etkinliklerimizi A sınıfı seyahat acentası, Tursab belge numarası 5910 olan Extway Turizm kapsamında yapıyoruz, D2 belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkıyoruz.

Rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılardır. Rehberlerimiz koşullara göre, rotalarda ve seyahat planlarında değişiklikler yapabilirler.

Araç hareket yerleri :
27 Mart 2016 Pazar
İncirli E5 Otobüs Durağı 07:00 (Ethica hastenesi tam karşısı E5 kenarı)
Mecidiyeköy Teknosa : 07:20
Kadıköy Evlendirme Karşısı Karafırın: 07:45
Göztepe Köprüsü: 07:55

E5 boyunca devam edip Gebze’den TEM’e bağlanacağız, dilediğiniz duraktan araca binebilirsiniz.

Duraklara en az 5 dakika erken gelirseniz (gelmelisiniz:)) doğada geçireceğimiz zaman artacaktır.

Sabahları uyanma sıkıntısı yaşayanlar için uyandırma servisimiz bulunmaktadır. Ciddiyim:))

NOT 1: Kalp-Şeker ve Yüksek Tansiyon gibi kronik hastalıkları olan varsa etkinlik öncesi mutlaka bilgi vermeliler.

NOT 2: Bizimle tanışmak ve daha uzun süreli etkinliklerde bir arada olmak isteyenleri günübirlik etkinliklerimizde görmeyi çok
isteriz.

NOT 3: Dönüş yolunda trafik durumuna göre güzergah seçiminde değişiklik olabilir, metrobüs veya metroya geçmeniz istenebilir. Özellikle Anadolu yakasından Avrupa’ya dönüşlerde trafik tabelalarında köprü Çamlıca’dan itibaren kapalı görünüyorsa aracımızın son durağı Kadıköy Evlendirme önü, metrobüs ilk duraklarıdır.

Başka bir not daha:) Eğer etkinlik öncesinde (Cuma’ya kadar) ücreti bankaya havale/eft yapamadıysanız ve etkinlik sabahı HERHANGİ bir nedenle katılamadıysanız, etkinlik ücretinin tamamı sizden talep edilecektir. Zira sizin koltuğunuz gelmediğiniz için boş kalmış oluyor ve gelmeyi sizden daha fazla isteyen başka birilerine yer yok diyoruz.

Katılım ve sorularınız için lütfen formu doldurunuz.

[contact-form-7 id=”50704″ title=”Etkinlik Katılım Formu”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.