AMASRA FOTOGRAF KEYFİ – KONAKLAMALI (30-31 Ocak)

Şubat tatili ortasında bu kez Amasra’ya gidiyoruz. Cuma akşamdan yola çıkıp Pazar İstanbul’da olacağız. Küçük doğa keşif yürüyüşleri ve bolca fotograf ağırlıklı bir gezi olacak.

Tarihi Mekanlardan Amasra Müzesi, Bedesten, Şapel, Direkli Kaya, Fatih Camisi ve Amasra Kalesi, Gürcüoluk Mağarası,  Çekiciler Çarşısı gezeceğimiz yerlerden bazıları…amasra_gezginler

Amasra pidesi, Amasra salatası ve tabi ki mezgit tava yemeden dönmeyelim deriz…

Cumartesi akşam bira keyfi yapabileceğimiz bir mekan bilen var mı?:)

Fiyat:
Tüm ulaşımlar + Amasra merkezde Kemere Köprüsüne 200 m uzaklıktaki keyifli bir otelde konaklama + Seyahat Sigortası + Cumartesi ve Pazar sabahı otelin terasında açık büfe kahvaltı + tüm rehberlikler 260 TL

2 kişilik %50 indirimli öğrenci kontenjanımız elbette bu etkinlik için de geçerli:)

Dahil olmayanlar: Cumartesi akşam yemeği ve diğer kişisel harcamalaramasra_gezginler

30 Ocak Cumartesi sabah Amasra’da olacağız, otelimizin terasında açık büfe kahvaltımızı yapıp varsa fazla eşyalarımızı otele bırakacağız ve gezilmesi gereken yerleri birlikte ziyaret edip fotograf avına çıkacağız, şehrin tadını tek başına çıkarmak isteyenlerle sokaklarda illaki karşılaşırız:)

Akşam 17:00’den itibaren tamamen serbest zaman, eşlik etmek isteyenler için birayı nerede içeceğimizi söyleriz elbette, akşam yemeğini de hep birlikte yiyebiliriz:)

Ertesi gün (31 Ocak Pazar) yine açık büfe kahvaltıdan sonra isteyenlerle, Amasra yakınlarında kolay orta zorlukta bir parkurda 2-3 saat sürecek doğa yürüyüşü yapacağız, bu yürüyüşe katılacak olanlar su geçirmez bilekli yürüyüş botu ve varsa baton getirmeliler (genel katılım için yedekli spor ayakkabı ve yedekli eşofman tarzı rahat kıyafetler yeterli olacaktır), doğa yürüyüşüne katılmak istemeyenler şehirde dilediklerince vakit geçirebilecekler.

Pazar öğleden sonra planladığımız bir yerde bütün grup bir araya gelip çay ve yemek molasından sonra 15:00 – 16:00 civarında dönüş için yola çıkacağız. 22:00 gibi İstanbul’da olmayı planlıyoruz.

Etkinliğe kesin katılım için 22 Ocak 2016 Cuma akşam saatlerine kadar etkinlik ücretini ya da en az yarısını aşağıdaki İBAN numarasına göndermelisiniz.

Serdar Kılıç adına Garanti İban
TR78 0006 2000 2360 0006 6310 94

Tursab listesi için TC kimlik numaralarınızı, araca bineceğiniz durağı ve iletişim için telefon numaranızı bilgi@gezginlerkulubu.org adresine iletin lütfen.

Telefon numaramız: 0534 7284938

Etkinliğimizi facebookta görüntülemek için: https://www.facebook.com/events/157652544603536/

Rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılardır.

Araç bilgileri :
29 Ocak 2016 Cuma
İncirli E5 Otobüs Durağı 23:00
Mecidiyeköy Teknosa : 23:20
Kadıköy Evlendirme Karşısı Karafırın: 23:45
Göztepe Köprüsü: 23:55
E5 boyunca devam edeceğiz, dilediğiniz duraktan araca binebilirsiniz.

Etkinliklerimizi A sınıfı seyahat acentası, Tursab belge numarası 5910 olan Extway Turizm işbirliğiyle yapıyoruz, D2 belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkıyoruz.

Aşağıdaki formu doldurup katılım talebinde bulunursanız, size geri döneceğiz…

[contact-form-7 id=”50704″ title=”Etkinlik”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.